HSKNJ raspisao natječaj za radne odbore

0

Hrvatski svjetski kongres Njemačke poslao je dvije obavijesti, odnosno natječaja, koje objavljujemo

——————————————————————————–

Organizacija rada u Hrvatskom svjetskom kongresu u Njemačkoj zadnjih je godina uspješno vršena kroz tematske radne odbore. Kako bi se predsjedništvo rasteretilo i s ciljem da budući rad bude što kvalitetniji i ažurniji, pozivamo sve članove Hrvatskog svjetskog kongresa u Njemačkoj da se angažiraju u pojedinim radnim odborima, i to ovisno o svom stručnom profilu, iskustvu ili preferencijama odnosno afinitetima pojedinca.

U novom mandatu želimo omogućiti svim članovima HSKNJ da se svojim idejama i znanjem uključe u rad putem naših radnih odbora. Napominjemo također da svatko od naših članova ima pravo biti i voditeljom radnog odbora i time sudjelovati na sjednicama predsjedništva (bez prava glasa).

Molimo zainteresirane članove da se jave najkasnije do 10.5.2014. i opredijele za jedan od sljedećih radnih odbora:

RO za medije

RO za politiku

RO za gospodarstvo

RO za mladež i sport

RO za kulturu i umjetnost

RO za obrazovanje i znanost

RO za humanitarne aktivnosti

RO za integraciju

—————————————————————————

Povodom dvadesete obljetnice postojanja i rada Hrvatskog svjetskog kongresa u Njemačkoj, odlučili smo prionuti izradi prigodne monografije, u kojoj će biti sadržani svi najvažniji projekti i aktivnosti, mnoštvo podataka i fotografija iz povijesti naše udruge.

Potrebni materijali i podaci bit će stavljeni na raspolaganje uređivačkom teamu sa strane posebne radne skupine Hrvatskog svjetskog kongresa u Njemačkoj.
Rok za izradu monografije je 30. rujna 2014.

Molimo zainteresirane i u novinarsko-izdavačko-grafičkom smislu iskusne i stručno potkovane članove HSKNJ da se jave u slučaju interesa za rad na monografiji HSKNJ, koji će biti i honoriran posebnim sredstvima iz njemačkih novčanih fondova.

Javite se najkasnije do 10.5.2014. našem glavnom tajniku Niki Erešu ili tajniku Petru Ćosići

E-Mail: niko.eres@cwc-hsk.de

E-Mail: petar.cosic@cwc-hsk.de

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *