Oslabljena Komušina pobjedila Remseck

0

KomusinaKošarkaši Komušine odradili su svoj dio posla prije velikog okršaja u kup utakmici protiv Activ Bilanz Fellbach u domaćoj Kuckuckshalle. Komušina je u nešto oslabljenom sastavu svladala goste iz Remsecka 82:73. Najbolji strijelac ponovo je bio sjajni Marin Zelalija s 30 poena, dok su Sascha Kesselring i Al Elliott dodali po 10 poena. Gosti iz Remsecka su poveli samo jednom s 48:50 u utakmici, no tu je bio kraj svim nadanjima gostiju. U trećoj četvrtini domaći košarkaši odlaze serijom 17:4 u veliko vodstvo što je bilo dovoljno za prvo slavlje pred domaćim navijačima u 2016.
Trener Buljan bio je zadovoljan utakmicom osim s prvih 20 minuta igre: „U prvom poluvremenu smo u obrani bili previše opušteni te smo gostima dozvolili previše poena.“

Sad je sve spremno za veliki okršaj u kup-u. Ovog četvrtka (11.02.2016.) u 20 sati hrvatski klub očekuju obaveze u kup-u, u goste im stiže vodeća momčad lige Activ Bilanz Fellbach (36:0), koja je još uvijek neporažena u ligi. Momčad Fellbach-a je kao i Komušina uspješno odradila svoje obaveze u ligi, na domaćem terenu svladali su momčad Weinheim-a 119:78.

Nema bolje pozivnice za sve ljubitelje dobre košarke, ova utakmica obećava biti prava poslastica. (cd, Komušina)

KKK: Marin Zelalija (30/6), Al Elliott (11), Sascha Kesselring (11), David Jackson (10), Manuel Rupčić (7),Christopher Ley (6), Aleksandar Josić (4), Franko Koljanin (2), Mario Marić (2), Renato Stojčević, Leonardo Ponjavić