Kovaču samo bod u prvoj relegacijskoj utakmici

0

Niko KovacBivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije, Niko Kovač, izvukao je u prvom relegacijskom dvoboju za ostanak u prvoj njemačkoj Bundesligi samo neodlučen rezultat.

U jednoj tvrdoj i borbenoj utakmici uloge su bile jasno podjeljenje, domaći sastav iz Frankfurta držao je konce igre u svojim rukama dok su gosti iz Nürnberga čvrsto stajali u obrani i čekali svoje prilike iz kontre. Kao iz vedra neba gosti su došli do nezasluženog vodstva 0:1 nakon što je branič Eintrachta Marco Russ, skrenuo ubačaj Kerka u vlastiti gol.

U drugom poluvremenu ista slika kao u prvom poluvremenu, Eintracht je imala više od igre no domaćim nogometašima trebalo je 20 minuta dok su došli do izjednačenja 1:1. Nakon asistencije Chandlera, gol je zabio Gačinović.

1:1 bio je konačan rezultat s kojim gosti iz Nürnberga mogu biti itekako zadovoljni. Uzvrat se igra u Nürnbergu, gdje momčad Nike Kovača čeka zahtjevna utakmica u kojoj će pasti odluka o mogućem ostanku u prvoj Bundesligi, ili odlasku u drugu ligu. (cd,foto:facebook/Eintracht)