Sjajni Dario Šarić velikim koracima grabi prema naslovu novaka godine

0

dario-šarićLos Angeles Lakersi su upisali peti uzastopni poraz nakon duela s Cleveland Cavaliersima. Lakersi su na poluvrijeme otišli s prednošću od +4 (55:59) koju su u trećoj dionici povećali na +10 (82:92) da bi potom nakon loše odigrane posljednje četvrtine upisali poraz s rezultatom 125:120.

Najbolji je bio Kyrie Irving koji je za Cavalierse zabio 46 poena uz 3 asistencije i 2 skoka. Hrvatski je igrač, Ivica Zubac, dobio 19 minuta za Lakerse za čijeg je trajanje postigao 10 poena, 2 asistencije i 6 skokova.

Philadelphia 76ersi su upisali drugu uzastopnu pobjedu s posljednjim zvukom u utakmici s Boston Celticsom. Momčad iz Bostona osvojila je samo 2.dionicu što je rezultiralo rezultatom 99:105 u korist 76ersa.

Igrač utakmice bio je Al Horford koji je za Celticse ostvario 27 poena,6 asistencija i 8 skokova. Hrvatski je reprezentativac, Dario Šarić, bio drugi najbolji u ogledu s postignutih 23 poena, 4 asistencije i 6 skokova, čime je još jednom bio najbolji igrač svoje momčadi. (cd/balkanbasket)