Vulićevi juniori izgubili na turneji u Austriji

0

Hrvatska juniorska nogometna reprezentacija doživjela je dva poraza na mini turneji u Austriji, od igrača Azerbajdžana i Albanije, piše sportnet.

Azerbajdžan i Albanija igrali su s reprezentacijom do 19 godina, dok je hrvatski izbornik Zoran Vulić imao svega nekoliko igrača iz te vrste na raspolaganju. Hrvatska je poražena 0:1 i od Azerbajdžana u subotu i od Albanije u utorak.

Jedini pogodak za Albaniju postigao je Tahiraj u 11. minuti, a dobre prilike za Hrvatsku propustili su Špoljarić i Bašić.Azerbajdžan je slavio u završnici, golom Muradabajlija u 82. minuti. Špoljarić je i na tom susretu imao dobru šansu, kao i Benković.