Komušina domaću sezonu završila pobjedom

0

Za kraj sezone igrači Komušine podarili su svojim navijačima još jednu pobjedu na domaćem terenu. 12 pobjeda i samo jedan poraz u domaćoj Kuckuckshalle dovoljno govore o kakvoj se utvrdi radi. „U ovoj utakmici smo još jednom dokazali da smo prava domaćinska ekipa te smo odigrali odličnu utakicu.“ rekao je trener Mario Marić nakon utakmice. Od početka utakmice domaći igrači dali su mladim gostima iz Urpsringa do znanja kako ovdje neće doći do bodova. Drugu četvrtinu obilježio je pravi festival trica, Tim Burnette i Franko Filipović pogodili su pet trica i odveli svoju momčad u vodstvo 46:25. Početkom drugog poluvremena gosti ostaju bez ozljeđenog Maximilian Eisele-a i tada Komušina smanjuje ritam u igri i svaki igrač u rotaciji Marića je dobio svoju priliku. Najbolji strijelac hrvatskog kluba Tim Burnette za kraj je sa dva strašna zakucavanja podigao cjelokupnu dvoranu na noge. “Odmah na početku susreta smo bili maksimalno koncentrirani i gostima nismo dozvolili da pronađu svoj ritam. Igrali smo s puno vica i volje u igri, rotirali smo cijeli roster i šuterski su moji igrači bili itekako raspoloženi.” izjavio je Marić za kraj. Navijači Komušine su kao i obično bodrili svoju momčad od prve do posljednje sekunde i tako se zahvalili za još jednu uspješnu sezonu u regionalnoj ligi. Košarkaši Haiterbacha sezonu će zaključiti gostovanjem u Leimenu. (cd, Komusina)

KKK: Tim Burnette (26/4), Franko Filipović (18/4), Franko Koljanin (24/2), Slaven Ponjavić (8), Manuel Rupčić (5/1), Christopher Ley (4), Domagoj Buljan (3), Božidar Bubalo (2), David Jackson, Renato Stojčević